Atvērts veikaliņš “Pārtikas amatnieku sēta”

Novembra beigās Jelgavā tika atvērts biedrības “Pārtikas amatnieki” mājražotāju produkcijas veikaliņš “Pārtikas amatnieku sēta”.

paveika1Turpmāk gan jelgavnieki, gan pilsētas viesi varēs iegādāties dažādus latviešu tradicionālos produktus, kas audzēti un gatavoti tepat Zemgalē.

Veikaliņš ir iekārtots tradicionāli- latviskā noskaņās un tā vien rada vēlēšanos kaut ko nogaršot un nopirkt. Te pieejami gardi sieri, svaiga maize, cepumi un plātsmaizes, skābēti kāposti, medus un ievārījumi, dažādi pašmāju augļi un dārzeņi.
Piedāvājumā ir arī neparasti un interesanti produkti, tādi kā marinēti ķiploku ziedi un ķiploku karameles.

Vēl veikalā var iegādāties nepārtikas preces- koka izstrādājumus, kosmētiku, pinumus un citas interesantas lietas.

k zzDomājot par nākotnes plāniem, tuvākajā laikā veikalā būs nopērkams pirmais Latvijā sertificētais bioloģiski ražotais saldējums.

Vienā no veikala telpām paredzēta tējnīca, kurā varēs izbaudīt jauko gaisotni, malkojot pašmāju audzēto un gatavoto tēju un cepumus.

Veikala tapšanā atbalsts un sapratne bija arī no Jelgavas novada pašvaldības, kas šai iecerei atvēlēja līdzfinansējumu 31 000 eiro apmērā.
Tas ir labs sākums un iespējas tālākai attīstībai.

Aicinām ciemos!

Veikals atrodas Jelgavā, Pasta ielā 41

Jelgavā top mājražotāju veikaliņš “Pārtikas amatnieku sēta” (video)

video
Pirms trim gadiem Jelgavas novadā apvienojās 30 pārtikas amatnieki, tagad sperts solis tālāk un tuvākajā laikā Jelgavā ir plānots atvērt veikalu, kurā pircēji varēs iegādāties pašmāju ražojumus.

“Pārtikas amatnieku sētā” vienā telpā būs iespēja iegādāties pārtikas ražojumus, bet otrā dažādus nepārtikas darinājumus- pinumus, izstrādājumus no koka un citas interesantas un noderīgas lietas.